Програма за квалификациите при момчетата до 16 години

April 23, 2018

Днес бе обявена програмата за квалификационните турнири за класиране на финали на Държавното първенство при момчетата до 16 години. 16 отбора ще се борят за място сред най-добрите, разделени в четири групи, от които напред продължават първите в класирането.

 

Ето и програмата по турнири:

 

Домакин: Левски – София  18 -20.05.2018 г., зала “Герена“:

 

Левски 

Академик Бултекс 99

Голдън сити Златоград

Славия 

 

ПРОГРАМА

 

Час 18 май   / петък/ час 19 май   /събота/

16.00       Академик Бултекс 99 - Голдън сити 16.00 Славия - Академик Бултекс 99

18.00    Левски - Славия 18.00 Голдън сити  - Левски

Час 20 май   / неделя /  

09.00 Голдън сити - Славия  

11.00 Левски - Академик Бултекс 99  

 

Домакин: Рилски спортист - Самоков, 15 – 17.05.2018 г., зала “ Арена Самоков”:

 

Рилски спортист 

Академик 17 

Етър 49

Евробаскет Благоевград

 

ПРОГРАМА

 

 

Час 15 май   / вторник / час 16 май   /сряда /

16.00 Академик 17 - Етър 49 16.00 Евробаскет - Академик 17

18.00 Рилски спортист - Евробаскет 18.00 Етър 49 - Рилски спортист

Час 17 май   / четвъртък  /  

09.00 Етър 49 - Евробаскет  

11.00 Рилски спортист - Академик 17  

 

 

Домакин: Тунджа - Ямбол, 18 - 20.05.2018 г., зала “Диана”:

 

Тунджа 

Шампион 2006 

Доростол 

Делфин 

 

ПРОГРАМА

 

Час 18 май   / петък/ час 19 май   /събота/

16.00 Шампион 2006 - Доростол 16.00 Делфин - Шампион 2006

18.00 Тунджа - Делфин 18.00 Доростол - Тунджа

Час 20 май   / неделя /  

09.00 Доростол - Делфин  

11.00 Тунджа - Шампион 2006  

 

 

Домакин: Берое – Ст. Загора, 18 - 20.05.2018г., зала “Общинска”:

Берое Ст. Загора

Академик София

Балкан Ботевград

Атлетик София

 

ПРОГРАМА

Час 18 май   / петък/ час 19 май   /събота/

16.00 Академик - Балкан 16.00 Атлетик - Академик

18.00 Берое - Атлетик 18.00 Балкан - Берое

 

 Час 20 май   / неделя /  

09.00 Балкан - Атлетик  

11.00 Берое - Академик




Шампион 2006 проведе своя баскетболен коледен празник
Трима бивши и настоящи треньори на Шампион 2006 ще водят национали през лятото
БК Шампион 2006 организира коледен празник
Юношите на Шампион 2006 изместиха Рилски след разгром в Самоков
По пътя... с Иво Иванов
Утвърдиха Суперлига за юноши, останалите продължават в обща група
Талант от школата на Шампион 2006 премина в италиански клуб
Ще има квалификации за А група при юношите на Запад
Даниел Клечков идва в школата на Шампион 2006
Първенствата при подрастващи от края на октомври
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>  






©2018 | Правила за ползване | Реклама | Контакт