Групите за квалификациите за класиране на финали при кадетките (16)

April 23, 2018

Днес бе обявена програмата за квалификационните турнири за класиране на финали на Държавното първенство при момичетата до 16 години. 14 отбора ще се борят за място сред най-добрите, разделени в четири групи, от които напред продължават първите два тима.
 
Домакин: Черно море Одесос – Варна, 18 - 20.05.2018 г., зала “Христо Борисов”: 
 
Черно море Одесос 
Дунав 2016
Тони 7 – Сливен 
 

Час

18 май   / петък/

час

19 май   /събота/

17.00

Черно море Одесос - Дунав 2016

17.00

Дунав 2016 - Тони 7

Час

20 май   / неделя /

 

 

11.00

Тони 7 - Черно море Одесос

 

 


 
Домакин: Асеновец 2005 - Асеновград, 18 - 20.05.2018 г., зала “Асеновец”:
 
Асеновец 2005 – Асеновград

Славия – София

Рилски спортист – Самоков

Чардафон орловец - Габрово

 

Час

18 май   / петък/

час

19 май   /събота/

16.00

Славия - Рилски спортист

16.00

Чардафон орловец - Славия

18.00

Асеновец 2005 - Чардафон орловец

18.00

Рилски спортист - Асеновец 2005

Час

20 май   / неделя /

 

 

09.00

Рилски спортист - Чардафон орловец

 

 

11.00

Асеновец 2005 - Славия

 

 


 
Домакин: Септември 97 - София, 18 -20.05.2018 г., зала “Септември":

Септември 97 – София

Шампион 2006 – София

НСА- София

 

Час

18 май   / петък/

час

19 май   /събота/

17.00

Септември 97 - Шампион 2006

17.00

Шампион 2006  - НСА

Час

20 май   / неделя /

 

 

11.00

НСА - Септември 97

 

 


 
 
Монтана 2003 – Монтана, 18 - 20.05.2018 г., зала “Младост”:

Монтана 2003 – Монтана

Левски – София

Балкан – Ботевград

Вихър – Вълчи дол

 

Час

18 май   / петък/

час

19 май   /събота/

17.00

Левски - Балкан

16.00

Вихър - Левски

19.00

Монтана 2003 - Вихър

18.00

Балкан - Монтана 2003

Час

20 май   / неделя /

 

 

09.00

Балкан - Вихър

 

 

11.00

Монтана 2003 - Левски

 
 





Отлично участие на Шампион 2006 на баскет фестивала
Сърцата игра носи заслужен успех на момичетата (14) на Шампион 2006 над Левски
Най-полезната Деница Петрова: Знаехме, че сме по-добрият отбор
Таня Гатева: Ключът към титлата ни е агресивната защита
Категоричен Шампион 2006 с втора поредна титла при кадетките
Сияна Нинова прати Шампион 2006 на финал
Кадетките на Шампион 2006 без загуба в предварителната група
Шампион 2006 излезе начело в група В при кадетките
Силен старт за кадетките на Шампион 2006
Финалите на кадетки (16) ще бъдат в зала ′Универсиада′
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>  






©2018 | Правила за ползване | Реклама | Контакт